Bársony István Mezőgazdasági

Szakképző Iskola és Kollégium

OM  202728

6640 Csongrád, Szentesi út 2/a.

Tel: (63) 570-820, FAX: (63) 570-827

barsony.szki@gmail.com

KEZDŐOLDAL

ISKOLÁNK

NévadójaTörténete

KOLLÉGIUM

Ismertető

KÉPZÉSEK

SzakiskolaSzakközépiskola

TANÁROK

Névsora

HÍREINK

Élet a Bársonyban

Tanév rendje

ELÉRHETŐSÉGEK

KÉPEK

2015-2016 tanévArchivum

VÁROSUNKRÓL

Ismertető

Hírlevél

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Élet a „Bársonyban” 2019

"A honlapon megjelenő információk bármilyen utánközlése kizárólag az iskola igazgatójának írásbeli engedélyével lehetséges."

Támogassa A TEHETSÉGES TANULÓKÉRT ALAPÍTVÁNY-t

.

Adója 1%-val támogassa a A Tehetséges Tanulókért Alapítvány-t

Adószám: 18453678-1-06

Rendelkező nyilatkozat letöltése

Az alapítvány célja:
Az iskolában tanuló családi és egyéb körülményeinél fogva hátrányos helyzetű tehetséges gyermekek - a tanulás, a képzés területén történő - anyagi segítése.
A tanulók tanulmányi versenyeken való részvételének költségfedezetéhez való hozzájárulás.
Az iskolai rendezvények megtartásának kezdeményezése, elősegítése.
Az Alapítvány díjjal kívánja elismerni az adott tanulmányi évben legkiemelkedőbb tanulói teljesítményt, oly módon, hogy a támogatott iskola Bársony István díjához anyagi támogatást nyújt. Ezen felül támogatja anyagilag a megyei versenyeken 1-3. helyezést elért jó sportolókat is.
A társintézmények rendezvényein eredményesen szereplő gyermekek díjazása évente egy alkalommal.
A támogatott intézmény anyagi segítése az iskolai kulturális és sportrendezvények megtartásához.
Az egészséges életmódra nevelés programjainak támogatása.
A rászoruló tehetséges tanulók anyagi támogatása külföldi, nyelvi és szakmai gyakorlathoz (pld. önrész, részvételi díj részbeni, vagy egészben történő kifizetése)
.

Kezdőoldal