Alföldi ASZC

Bársony István Mezőgazdasági Technikum,

Szakképző Iskola és Kollégium

OM 202728/001

6640 Csongrád, Szentesi út 2/a.

Tel: 30/019-5290 (63) 570-820

   

KEZDŐOLDAL

Home

 

ISKOLÁNK

NévadójaTörténete

KOLLÉGIUM

Ismertető

 

KÉPZÉSEK

NappaliFelnőtt

TANÁROK

Névsora

 

HÍREINK

Élet a Bársonyban

Tanév rendje

ELÉRHETŐSÉGEK

Elérhetőségek

 

KÉPEK

2015-2016 tanévArchivum

VÁROSUNKRÓL

Ismertető

 

 

 

  Deutsch

English

Italiano

Roman

Srpski

Slovak

Suomeksi

 
       

 

TANÁROK

2019/2020-as tanév


 
Kép Név Beosztás Tárgy

Asztalos Zoltán Igazgató

tanár

vadászati gyakorlatok
  Ötvös Tamás Igazgató helyettes
kollégiumi nevelő
 

Forgóné Balogh Erika Igazgató helyettes
tanár
matematika

Németh-Kis Éva Gyakorlati oktatásvezető
GYES
tanár
biológia

Nagyné Csernus Mariann Kollégiumi vezető
tanár
földrajz, környezetvédelem, rajz

 

 

 

Kép Név Beosztás Tárgy

 

     

Bakai Mihály tanár, G/11a osztályfőnök  

Bencze Beáta tanár, V/11 osztályfőnök testnevelés

 

Csenki Mihály kollégiumi nevelő  

Csobán Csaba szakoktató, GTKT/13 osztályfőnök erőgép, géptani gyakorlatok

Czirbusné Boróczki Katalin

vadász szakoktató, V/10 osztályfőnök

vadászati gyakorlatok
  Gila Zsolt szakoktató, GJ/12 osztályfőnök géptani gyakorlatok
  Hajdú István szakoktató, G/9B osztályfőnök géptani gyakorlatok
  Hajdú Sándor kollégiumi nevelő  

Horvátné Holman Mária tanár, G/10B osztályfőnök kémia, környezetvédelmi szaktantárgyak
  Juhász Anita tanár, VG/10 osztályfőnök német, történelem

Kecse-Somogyi Ágnes tanár, környezetvédelmi szakoktató környezetvédelmi szaktantárgyak

 

Kocsis István gépész szakoktató,

 

KRESZ, géptani gyakorlatok

Kovács Gábor tanár, G/11b osztályfőnök magyar

Magyar Gábor vadász szakoktató vadászati gyakorlatok
  Máriás Dávid szakoktató Erdészeti tantárgyak és gyakorlat

Mészáros Imre szakoktató, G/10A osztályfőnök géptani gyakorlatok
  Nagy Gáborné tanár angol

Palkó László tanár, V/9 osztályfőnök vadgazdálkodás, vadtenyésztés,

vadászati állattan, vadtakarmányozás

Palkóné Szántai Gizella tanár, GK/9 osztályfőnök biológia, kémia, környezetvédelmi szaktantárgyak

Papp Zoltán tanár, GK/12 osztályfőnök történelem, társadalomismeret, testnevelés

Pataki Péter szakoktató géptani gyakorlatok
  Rácz Miklós tanár angol

 

Sárai György

tanár, gépész szakoktató

 

géptani gyakorlatok

 

Ötvös Ildikó kollégiumi nevelő, tanár matematika

Szabó Tamás vadász szakoktató vadászati gyakorlatok

 

Szabó József szakoktató géptani gyakorlatok

 

Szakál László kollégiumi nevelő  

Szántai Zsolt szakoktató G/9A osztályfőnök géptani gyakorlatok
Takács Elizabet kollégiumi nevelő, GYES  
  Táborosi Ferenc vezetés szakoktató közúti vezetés

dr Tóthné Bodor Ágnes tanár testnevelés, gyógytestnevelés

Tyukász Katalin tanár magyar, német

Trungel-Nagy Adrienn tanár, GT/11 osztályfőnök angol

Vallyon Zsolt

nevelő tanár

üzemgazdaságtan, géprajz

Vallyon-Hajdú Edit kollégiumi nevelő etika
  Váradi János szakoktató géptani gyakorlatok

Zádoriné Rácz Tünde tanár, E/12 osztályfőnök matematika
 

Óraadók / Részfoglalkoztatottak

  Tápai Ervin szakoktató vadászati gyakorlatok
  Tari Tamás tanár matematika
  Torma László tanár fizika
  Táborosi Ferenc vezetés szakoktató közúti vezetés

Technika dolgozók

  Kerekes Zsoltné iskolatitkár
  Meló Zsolt rendszergazda
  Major Alexandra adminisztrátor
  Sarusi-Kisné Varga Klaudia adminisztrátor, GYES
  Fodor Klára gazdasági ügyintéző
  Juhász Tímea gazdasági ügyintéző
  Darida Mihályné gondnok
  Bede Péter fővadász
  Lantos István üzemelő, karbantartó
  Laczkó Judit takarító
  Ürmös Péterné takarító
  Hanyecz Zoltán asztalos

.


 Kezdőoldal

 

 

 

ALAPDOKUMENTUMOK

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

LETÖLTÉSEK

LINKEK