Bársony István Mezőgazdasági

Szakgimnázium, Szakközépiskola és Kollégium

OM 202728

6640 Csongrád, Szentesi út 2/a.

Tel: (63) 570-820, FAX: (63) 570-827

barsony.szki@gmail.com

   

KEZDŐOLDAL

Home

 

ISKOLÁNK

NévadójaTörténete

KOLLÉGIUM

Ismertető

 

KÉPZÉSEK

NappaliFelnőtt

TANÁROK

Névsora

 

HÍREINK

Élet a Bársonyban

Tanév rendje

ELÉRHETŐSÉGEK

Elérhetőségek

 

KÉPEK

2015-2016 tanévArchivum

VÁROSUNKRÓL

Ismertető

 

 

 

  Deutsch

English

Italiano

Roman

Srpski

Slovak

Suomeksi

 
       

 

TANÁROK

2018/2019-es tanév


 
Kép Név Beosztás Tárgy

Vári László Igazgató

tanár

matematika, fizika, informatika

Forgóné Balogh Erika Igazgató helyettes
tanár
matematika

Asztalos Zoltán Szakmai Igazgató helyettes

tanár, E/12 osztályfőnök

vadászati gyakorlatok

 

Németh-Kis Éva Gyakorlati oktatásvezető
GYES
tanár
biológia

Nagyné Csernus Mariann Kollégiumi vezető
tanár
földrajz, környezetvédelem, rajz
  Ötvös Tamás Gyakorlati oktatásvezető
Kollégiumi nevelő
 

 

 

 

Kép Név Beosztás Tárgy

 

     

Bakai Mihály tanár, G/10a osztályfőnök  

Bencze Beáta tanár, V/10 osztályfőnök testnevelés
  Bugyi Zsolt szakoktató géptani gyakorlatok

 

Csenki Mihály kollégiumi nevelő  

Csobán Csaba szakoktató, GK/12 osztályfőnök erőgép, géptani gyakorlatok

Czirbusné Boróczki Katalin

vadász szakoktató, V/9 osztályfőnök

vadászati gyakorlatok
  Gila Zsolt szakoktató, G/11 osztályfőnök géptani gyakorlatok
  Hajdú István szakoktató géptani gyakorlatok

Horvátné Holman Mária tanár, G/9B osztályfőnök kémia, környezetvédelmi szaktantárgyak
  Juhász Anita tanár, VG/9 osztályfőnök német, történelem

Kecse-Somogyi Ágnes tanár, környezetvédelmi szakoktató, kollégiumi nevelő környezetvédelmi szaktantárgyak

 

Kocsis István gépész szakoktató,

 

KRESZ, géptani gyakorlatok

Kovács Gábor tanár, G/10b osztályfőnök magyar

Magyar Gábor vadász szakoktató, ET/13 osztályfőnök vadászati gyakorlatok
  Máriás Dávid szakoktató  

Mészáros Imre szakoktató, G/9A osztályfőnök géptani gyakorlatok

Palkó László tanár vadgazdálkodás, vadtenyésztés,

vadászati állattan, vadtakarmányozás

Palkóné Szántai Gizella tanár, GTKT/13 osztályfőnök biológia, kémia, környezetvédelmi szaktantárgyak
  Pap Norbert tanár gépészeti szaktantárgyak

Papp Zoltán tanár, GK/11 osztályfőnök történelem, társadalomismeret, testnevelés

Pataki Péter szakoktató géptani gyakorlatok

 

Sárai György

tanár, gépész szakoktató

 

mezőgazdasági ismeretek,

gazdálkodási ismeretek, gépelemek,

géptani gyakorlatok

 

Ötvös Ildikó kollégiumi nevelő, tanár matematika

Szabó Tamás vadász szakoktató vadászati gyakorlatok

 

Szabó József szakoktató géptani gyakorlatok

 

Szakál László kollégiumi nevelő  

Szántai Zsolt szakoktató GJ/12 osztályfőnök géptani gyakorlatok
Takács Elizabet kollégiumi nevelő, GYES  
  Táborosi Ferenc vezetés szakoktató közúti vezetés

dr Tóthné Bodor Ágnes tanár testnevelés, gyógytestnevelés

Tyukász Katalin tanár magyar, német

Trungel-Nagy Adrienn tanár, GT/10 osztályfőnök angol

Vallyon Zsolt

nevelő tanár

üzemgazdaságtan, géprajz

Vallyon-Hajdú Edit kollégiumi nevelő etika
  Váradi János szakoktató géptani gyakorlatok
  Vígh Xénia tanár erdészet

Zádoriné Rácz Tünde tanár, E/11 osztályfőnök matematika

Zsótérné Nemes Irén tanár, kollégiumi nevelő történelem, angol
 

Óraadók / Részfoglalkoztatottak

  Tápai Ervin szakoktató vadászati gyakorlatok
  Tari Tamás tanár matematika
  Torma László tanár fizika
  Szepesi Zoltán tanár munkegépek
  Pozsár Péter tanár matematika

Technika dolgozók

  Kerekes Zsoltné iskolatitkár
  Meló Zsolt rendszergazda
  Sarusi-Kisné Varga Klaudia adminisztrátor
  Fodor Klára gazdasági ügyintéző
 

Szabóné Szakács Katalin

munkaügyi ügyintéző
  Györgyiné Juhász Tímea gazdasági ügyintéző
  Darida Mihályné gondnok
  Bede Péter fővadász
  Lantos István üzemelő, karbantartó
  Laczkó Judit takarító
  Misikné Ürmös Éva takarító
  Óbester Sándorné takarító
  Szivák Józsefné takarító
  Ürmös Péterné takarító
  Hanyecz Zoltán asztalos

.


 Kezdőoldal

 

 

 

ALAPDOKUMENTUMOK

ÁLLÁSLEHETŐSÉG

LETÖLTÉSEK

LINKEK